Drewno klejone firmy Pfeifer

Drewno firmy Pfeifer

Pfeifer jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która obecni jest dużym europejskim przedsiębiorstwie. Liczby mówią same za siebie: 1.800 pracowników, 3 kraje, jedna firma.

PFEIFER Group jest jedną z najsilniejszych firm w europejskim przemyśle drzewnym. Główny nacisk kładziony jest na podstawowe działalności, czyli przetwórstwo przemysłowe z drewna iglastego. Firma Pfeifer zatrudnia w sumie 1800 pracowników pracujących na miejscach w trzech krajach.

Dlaczego warto wybrać drewno firmy Pfeifer?

Oferta firmy Pfeifer obejmuje skład wielu produktów z drewna, takich jak np. drewno klejone BSH i KVH. Produkty dostarczane przez firmę Pfeifer są najwyższej jakości, dostarczane obecnie do ponad 90 krajów. Doskonała reputacja Pfeifer spoczywa na jakość towarów i wiarygodności firmy i jej produktów.

Fabryki Pfeifer

Firma Pfeifer obecnie posiada swoje fabryki w trzech krajach. Wysokiej jakości produkty Pfeifer trafiają do klientów z 76 krajów. Firma nieustannie dokłada wszelkich starań aby podnosić jakość oferowanych produktów.

Możliwości jakie daje drewno klejone

Możliwości jakie daje drewno klejone się naprawdę imponujące. Dla przykładu prezentujemy co można wykonać wykorzystując drewno klejone firmy Pfeifer.